gündem

Bumerang - Yazarkafe

...

...

24 Şubat 2009 Salı

7 yorum:

yasamladans dedi ki...

ne kadar güzel.biz İstanbul'da böyle kar görmedik daha :)sevgiler..

ESRADAN dedi ki...

sevgili yaşamladans, kış bitti gidiyor şurada biz de daha yeni gördük,eskiden böylemiydi,gerçekten küresel ısınma etkilerini bu sene daha iyi gösterdi.darısı başınıza arkadaşım.sevgiler

yıldız dedi ki...

ne kadar güzel bir manzara.samsundayım ben ve bir kere az bir yağdı daha hiç yağmadı.sana iyi günler dilerim.

Numan ERİBAÇ dedi ki...

Karsız ama soguk tosyadan merhaba esra hanım öncelikle bu siteniz www.tosyaliyiz.biz sitesine kadınca başlıgı altında alt site olarak ekledim.

Eklememin nedeni ise aşagıda belirtiyorum.

Sizin sitenizin linkini ilk verdiğimde böyle bir siteyi tosyaliyiz.biz sitesi'nin desteklemelerini istediler veya sitenizde böyle sayfalar görmek istediklerini belirten meiller aldım. Sitemiz www.tosyaliyiz.biz sitesi takipcilerin sitenizi begendigini şahit oldum.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

ESRADAN dedi ki...

Numan bey,mesajınız ve sitemle ilgili güzel yorumunuza teşekkür ederim.sizede iyi çalışmalar.

belgin dedi ki...

Gözünüz aydın canım, Konya ya İStanbul dan çok selamlar; inşallah kış bitmeden şöyle güzel bir kar ;İstanbul a da yağar çok sevgiler:)

ELBİSTANLI dedi ki...

merhabalar arkadaşım, yaklaşan mevlid kandili ve kutlu doğum haftası sebebiyle yasin, kuran hatmi ve salavat okumaları başlattık.blogumu ziyaret ederek katılımını bekliyorum.şimdiden hayırlı cumalar diliyerek selamlar sevgiler bırakıyorum.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...